Výroční členská schůze za rok 2010

4. 12. 2010

Dne 4.12.2010 se na sále v budově Obecního úřadu konala výroční členská schůze, na které byl starostou sboru Vítem Blahou vyhodnocen celý rok 2010. Schůze se zúčastnili také hosté: starosta obce pan Němeček, za Červený kříž paní Hánová, za kroužek modelářů pan Krejčí, za firmu Dospo pan Mikeš, za SDH Napajedla paní Lidincová a za vedení našeho okrsku pan Lidinec z Napajedel. Jaroslavu Bartuňkovi bylo dodatečně uděleno čestné uznání SDH Pohořelice. Vyvrcholením bylo pak udělení čestného uznání člence Boženě Vrzalové za celoživotní činnost až z Krajského sdružení ve Zlíně. Dále bylo vybráno pět členů, kteří budou náš sbor zastupovat na výroční okrskové schůzi, která se uskuteční dne 4.2.2010 ve Žlutavech. Diskuze poté pokračovala až do pozdních nočních hodin.

Pecanka tam opravdu byla