Sportovní den - 2. ročník

20. 8. 2011

Dne 20.8.2011 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Pohořelice, ve spolupráci s TJ Sokol Pohořelice druhý ročník Sportovního dne. Počasí krásně vyšlo a i díky tomu  přišlo sutěžit více dětí, jak vloni - akorát těch domácích mohlo přijít více :-( Sportovci se postarali o jídlo (klobásy, makrely a kuřata), hasiči měli zase bufet.

Letos byly děti rozděleny do tří kategorií, přičemž tři z celkem jedenácti disciplín byly medailové. Pokud na někoho medaile nezbyla, dostal bohatou sladkou odměnu.

Po sportování dětí následovala ukázka požárního sportu, kdy muži předvedli štafetu 4 x 100 m s překážkami a ženy požární útok. Po této ukázce se pokračovalo v soutěžení, kterého se učastnily jak děti, tak i dospělí, ve vícečlenných družstvech. První místa společných her byla odměněna láhví šampaňského a sladkostmi.

Kolem 20:30 hodin začala hrát výborná kapela Darkil, díky které se taneční zábava protáhla až do ranních hodin. Stav: 9 beček, tvrdého nespočetně :-)