Společný výlet na vodu - Vltava 2015

V pátek 10.8.2015 v 04:00 hodin ráno jsme v 17ti lidech (nejen členové, ale i přátelé sboru) vyrazili do Čech sjet řeku Vltavu. Dopoledne jsme vyjížděli z Vyššího Brodu, odkud jsme se na dvou raftech a čtyřech kánoích přeplavili do Rožmberka nad Vltavou, kde jsme také ve stanech přespali. V sobotu ráno jsme se vydali na nejdelší úsek, cca. 22 km, kdy až v podvečerních hodinách jsme dorazili do kempu Vltavan u Českého Krumlova. Samozřejmě jsme Krumlov i navštívili, povečeřeli tam a neopomněli navštívit i tamější hrad a historické centrum města. V neděli jsme plní nervozity a obavy z „udělání se“ sjeli čtyři krumlovské jezy a za nimi všechny lodičky vrátili – kupodivu byly bez poškození. Po obědě jsme se zcela unavení vydali na zpáteční cestu na Moravu. Zážitky a vzpomínky nebudeme dále rozšiřovat (možná to bude i lepší)