Ples 2015

7. 2. 2015

Dne 7.2.2015 jsme uspořádali 7. ročník našeho hasičského plesu, na kterém bylo necelých 120 hostů, včetně pořadatelů. O hudbu se postarala dvoučlenná skupina Halo z Otrokovic, na večeři byla klasika - vepřové řízky s bramborovým salátem. Tombola byla letos trošku změněná - tzv. ruličková, s 24 hlavními cenami, přičemž první cenou byl tradiční sud piva a druhou cenou tablet - je třeba se zmínit, že obě tyto první dvě ceny vyhrál náš člen Václav Sklenařík, což u některých hostů vyvolalo možná dojem nějakého podfuku, ale opravdu v tom nic nebylo - prostě mu přálo štěstí. Samozřejmě hned oznámil, že bečku vypijeme za týden ve zbrojnici . O krásnou výzdobu se opět postarala Kristýna Polová. Řízky naklepal Pavel Šeďa, osmažila je Adéla Sukupová s Lenkou Vendolskou a salát namíchala Lada Konečná. Tombolu dávala dohromady Jana Fobelská a hromadu ruliček namotala Gábina Hyblerová, toho času na marodce. Víno zajišťoval Dalibor Lidinec a Gábina Zelíková. Na přípravě se ale samozřejmě podíleli všichni. Po půl třetí byla ukončena hudební produkce a ti nejstatečnější se konečně mohli přesunout do boje - do pekla, které jsme zavírali opět v 6 ráno . Tato akce je jednoznačně pro nás nejnáročnější, přípravy probíhaly celý týden a i s nedělním úklidem se dá říct, že jsme celý víkend strávili prakticky v sále. Ale co by jsme pro naše věrné příznivce nejen z Pohořelic neudělali. Navštívili nás dokonce i sestry a bratři z Komárova, kterým snad budeme moci tuto družbu co nejdříve vrátit na nějaké jejich akci.