O obec roku Zlínského kraje 2015

25. 5. 2015

V pondělí dne 25.5.2015 v 08:00 hodin do naší obce přijela desetičlenná komise hodnotící nejlepší obec Zlínského kraje v soutěži O obec roku 2015, do které se přihlásily i Pohořelice a dalších 14 vesnic z celého kraje. Po uvítání starostou obce Jaroslavem Němečkem v zasedacím sále na zámku přednesl každý z představitelů obecních spolků něco o svém sdružení, za náš sbor to byl Milan Zelík. Po prohlídce kostela a kapličky se komise přesunula ke zbrojnici, kde pod vedením vedoucí mládeže Jany Forbelské předvedli mladší žáci disciplínu štafeta dvojic (prováděli: Adam Michal, Hanáčková Natálie, Stoklasová Adriena, Stoklasová Karolína a Zelíková Zuzana). Následoval výšlap na fotbalové hřiště, prohlídka a vystoupení dětí ve škole a školce a poté přesun autobusem ke Kostelíku, kde vypršel dvouhodinový časový limit stanovený pro prohlídku obce.

Náhledy fotografií ze složky O obec roku 2015