Pohárová soutěž - Hrobice 2014

5. 7. 2014

V sobotu 5.7.2014 od 13:00 hodin probíhala v Hrobicích pohárová soutěž, které se za náš sbor zúčastnila tři družstva žáků, ženy i muži - celkem nás soutěžilo 35 + fun klub . Ze začátku spustil poměrně silný déšť, který však netrval déle jak 20 minut a proto se mohlo v klidu pokračovat dále. Žákům se letos moc nedařilo a vždy tam bylo něco, co mohlo klapnout lépe. Mladší žáci A se s časem 29,37 vteřiny umístili na 7. místě, mladší žáci B s časem 23,44 vteřiny obsadili 4. místo. Starší žáci dosáhli 6. místa, s časem 19,02s z celkem 12 družstev.

Mužům se útok naké moc nevyvedl - zasukovaný levý proud a s časem 21,01 vteřiny (na 2 B) se umístili na 12. místě z celkem 18 sborů, složení: Lubomír Hanáček - koš, Dušan Vrzala - spoj savic, Pavel Bartuněk - stroj, Bičan Miroslav - hadice B, Hanáček Tomáš - rozdělovač, Milan Zelík - levý proud, hasič z Neubuze - pravý proud. Zato ženy si daly svůj nový osobní rekord 19,02 vteřiny a obsadily krásné první místo z celkem šesti družstev, složení: Lada Konečná - koš, Petra Vendolská - spoj savic, Adéla Sukupová - stroj, Lenka Vendolská - hadice B, Beáta Sukupová - rozdělovač, Gabriela Hyblerová - levý proud, Jana Forbelská - pravý proud.

Po soutěži jsme se všichni přemístili před zbrojnici, kde vypukla oslava 30. narozenin Milana Zelíka, které se ty nejtvrdší kusy účastnily až do neděle 6.7.2014 14:00 hodin, kdy se odjíždělo na soutěž do Částkova .

Náhledy fotografií ze složky Hrobice 2014