Noční pohárová soutěž - Zádveřice 2014

14. 6. 2014

V sobotu 14.6.2014 od 22:00 hodin na hřišti v Zádveřicích probíhala noční pohárová soutěž, která navazovala na sportovní den a odpolední soutěž mladých hasičů. Info k soutěži mladých hasičů zde. Souběžně probíhala taneční zábava s živou kapelou. Odpolední vysoké teploty se proměnily v jednu z nejchladnějších nocí za poslední období a mohlo tam být odhadem do 10°C. Z celkově přihlášených 50 družstev nakonec dorazilo cca. 40 a jelikož jsme se nedali kompletně dohromady ani ženy, ani muži, tak jsme udělali smíšené družstvo a jeli se také zúčastnit. Na řadu jsme přišli asi v 02:00 hodin a s ne moc slavným časem 21,63 vteřiny (na 2B) jsme se umístili cca. na 17 místě. Složení: Lada Konečná - koš, Dušan Vrzala - spoj, Lubomír Hanáček - stroj, Gabriela Hyblerová - hadice B, Jana Forbelská - rozdělovač, Milan Zelík - levý proud, Tomáš Zelík - pravý proud.